HAKKIMIZDA

İzmir Karşıyaka Cep Telefonu Tamir Atölyesi ve Mağazası

Hira iletişim; 1998 yılından bu yana Alanında uzman çalışanları ve yenilikçi yüzü ile İzmir Karşıyaka’da profesyonel bir şekilde Cep Telefonu Onarım hizmeti sunmaktadır. Tarafımıza ulaşan cihazlarınız mümkün olan en kısa sürede tamir edilerek siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

Teknik Servis & Onarım Hizmetlerimiz

Hira İletişim cep telefonu tamiri, tablet tamiri ve orijinal yedek parçalarında en uygun fiyatı siz değerli müşterilerimize sunmayı amaçlamaktadır.

Cep Telefonu & Tablet & Bilgisayar Alım-Satım

Her marka ve model ikinci el ve sıfır  telefonlarınızı, tabletlerinizi ve bilgisayarlarınızı değerinde alıyoruz. Bizleri telefonla arayarak ya da whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ürün özelliklerini, markasını ve modelini bizlere bildirerek ortalama fiyat öğrenebilirsiniz.  Bir çok müşterimiz sıfır ve ikinci el cep telefonu, tablet ve bilgisayar fiyatlarını bizleri arayarak öğrenmeyi tercih etmektedir.

Müşterilerimiz bizim için önemlidir: 

Onların ihtiyaçlarına daha iyi yanıt verebilmek adına sürekli olarak büyümek, tekniklerimizi ve ekipmanlarımızı  geliştirmek için çaba gösteriyoruz. 6 Aylık garantimiz, müşterilerimizin gönlünün ferah olması için onlara ne kadar değer verdiğimizin bir örneğidir. Nitelikli onarım ve üstün hizmet anlayışımızın göstergesidir. Her gün müşterilerimiz bize ne kadar mutlu ve iyi olduklarını söylemeye devam ediyor. Bu da gösterdiğimiz çabaya değiyor.