CEP TELEFONU ALIM SATIM

İzmir Karşıyaka Cep Telefonu Tamir Atölyesi ve Mağazası

Bir çok insan nakit ihtiyacını karşılayabilmek için değişik yöntemler aramaktadır. Bunlardan en bilindik yöntem ise telefon alıp nakite çevirmek gelmektedir. Fakat aldıkları telefonu gerçek değerinde satabilecek yer bulamamaktadırlar. Telefon alıp satmak isteyen kişilere elimizden geldiği kadar yardımcı olduk ve telefonlarını anında nakite çevirdik.

Taksitle telefon alıp peşin satmak istiyorum dediğinizi duyar gibiyiz. Kutusu açılmamış, aktif olmamış sıfır telefonlarınızı satmak istediğinizde, bizler çözüm ortağı olarak telefonlarınızı peşin olarak alıyoruz. Kredi kartınız yok ise ve taksitle telefon alıp satmak istiyorsanız evkur, banco, özşanal gibi mağazalar sizlerin imdadınıza yetişiyor .Bu mağazalardan taksitle alacağınız telefonlar için bizlere ulaşabilirsiniz. Taksitle alacağınız her türlü cep telefonu peşin olarak tarafımızdan alınır. Böylelikle taksitle aldığınız telefonu peşin olarak satmış olursunuz .Alışveriş mağazaları haricinde turkcell, turk telekom ve vodafone gibi kullandığınız operatörler üzerinden de hattınıza ek olarak eklenecek ücret karşılığında alacağınız telefonları da bizlere peşin olarak satabilirsiniz.

Her marka ve model ikinci el ve sıfır cep telefonlarınızı, tabletlerinizi ve bilgisayarlarınızı değerinde alıyoruz. Bizleri telefonla arayarak ya da whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ürün özelliklerini, markasını ve modelini bizlere bildirerek ortalama fiyat öğrenebilirsiniz. Bir çok müşterimiz sıfır ve ikinci el cep telefonu, tablet ve bilgisayar fiyatlarını bizleri arayarak öğrenmeyi tercih etmektedir.